Omschrijving
Bijzonder authentieke en sfeervolle, half vrijstaande woning uit de jaren dertig! Gelegen in de geliefde woonwijk Soestdijk, een gemoedelijke wijk met veel gelijksoortige woningen op loopafstand van de winkels, meerdere basisscholen en het treinstation van Soestdijk. De woning is de afgelopen jaren keurig onderhouden en met veel zorg en liefde bewoond door de huidige bewoners, dit ziet u direct wanneer u de woning betreedt. Ondanks de nodige vernieuwingen aan de woning, ademt deze nog de sfeer van weleer uit, voorbeelden hiervan zijn o.a. de paneeldeuren, hoge plafonds, erker met glas-in-loodramen en fraaie dak overstekken. De royale woonkamer is heerlijk licht door grote raampartijen en open slaande deuren naar de voortuin. Een aparte kamer grenzend aan de keuken, nu ingericht als aparte eetkamer, biedt u uiteraard ook mogelijkheden tot een aparte werkkamer of 'relax'ruimte voor kinderen. Op de verdieping bevinden zich 3 ruime slaapkamers, de royale zolder biedt tevens mogelijkheden tot het creëren van een extra kamer.
Indeling:
Entree, royale hal v.v. glas-in-loodramen, toilet v.v. fonteintje, trapopgang, kelderkast met ruime sta-hoge kelder, toegangsdeur naar royale woonkamer (voormalig kamer-en-suite) v.v. massief eiken parketvloer, sfeervolle erker met prachtige glas-in-loodramen, schouw met open haard, convectorput en openslaande deuren naar terras en voortuin. Vanuit hal eveneens toegangsdeur naar aparte eetkamer v.v. openslaande deuren naar terras van de achtertuin, deur naar keuken voorzien van SieMatic opstelling met aan weerszijden werkblad, diverse kasten en laden, 'houtlook' werkblad v.v. grote halogeen kookplaat, afzuigkap, koelkast, hete luchtoven en vaatwasser, verbindingsdeur naar bijkeuken v.v. wasmachine- en drogeropstelling en toegangsdeur naar achtertuin.
1e verdieping:
Trapopgang, ruime lichte overloop v.v. vloerbedekking, toegang tot badkamer v.v. douchecabine, dubbel wastafelmeubel, spiegelkast, toilet, inbouwspots, mechanische afzuiging, vaste hangkast, 1e ruime slaapkamer v.v. laminaatvloer, ruime vaste kast, originele marmeren wastafel en kastjes, 2e ruime slaapkamer v.v. laminaatvloer, ruime vaste kast, beide kamers aan voorzijde woning gelegen, 3e slaapkamer aan achterzijde gelegen v.v. laminaatvloer.
2e verdieping:
Deur, trapopgang, royale zolderruimte v.v. twee vernieuwde dakkapellen en c.v.-opstelling. Deze ruimte dient nog verder afgewerkt te worden, maar biedt de mogelijkheid tot het creëren van een extra slaapkamer.
Tuin:
Zowel de voor-, zij- en achtertuin zijn zeer gevarieerd en verzorgd aangelegd. Het niveauverschil in de tuin zorgt voor een speelse indeling. Een vijver met waterstromen, een ruime zitkuil met sfeervolle veranda en houten vlonders biedt u hier een heerlijke plek om te genieten van de prachtige weelderige begroeiing. Wanneer u van het zonnetje wilt genieten biedt het terras grenzend aan de eetkamer u eveneens een prima mogelijkheid. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich eveneens een terras, de hoge heg en begroeiing zorgen hier voor de nodige beschutting. De royale oprit aan de voorzijde van de woning omgeven door bielzen en voorzien van grind is ideaal om uw auto op eigen terrein te parkeren.
Bijzonderheden:
• Bijzonder authentieke en sfeervolle half vrijstaande woning
• Rustig gelegen in geliefde woonwijk Soestdijk
• Loopafstand van winkels, basisscholen en treinstation van Soestdijk (met rechtstreekse verbinding naar Utrecht
CS en via Baarn naar Amsterdam CS)
• Keurig onderhouden
• Diverse stijlkenmerken nog aanwezig; paneeldeuren, hoge plafonds en erker met glas-in-loodramen
• Royale, lichte woonkamer v.v. erker en open slaande deuren naar terras in voortuin
• Open haard
• Aparte eetkamer begane grond mogelijkheid tot:
o aparte werk/studeerkamer of 'relax' ruimte voor kinderen
• 3 ruime slaapkamers op eerste verdieping
• Royale zolderverdieping met mogelijkheid tot creëren van een extra slaapkamer
• Prachtig en zeer gevarieerd aangelegde tuin v.v. zitkuil, loggia, vijver en meerdere terrassen
• Nagenoeg geheel v.v. dubbele beglazing
• Dakkapellen vernieuwd in 1996
• Glas-in-loodramen deels vernieuwd in 1996
• Diverse houten kozijnen zijn afgelopen jaren in authentieke stijl vervangen
• Volledige gevelisolatie in 2019
Alle kenmerken »