Park Vredehof 22 Soest

Vraagprijs € 599.000 k.k.

Omschrijving

Bent u op zoek naar een instapklaar en luxe afgewerkt appartement, op een koninklijke en groene locatie? Dan is dit uw kans!
Aan de Park Vredehof bevindt zich dit ruime 3-kamer appartement met berging. Het appartement is gelegen op de derde verdieping van een kleinschalig complex met 12 appartementen. De ligging van appartement 22 is werkelijk prachtig. Dit bemerkt u meteen wanneer u het appartement betreedt. Vanuit de ruime living hebt u niet alleen uitzicht op de prachtige tuin met vijver, maar ook op de weilanden en zelfs op het paleis Soestdijk. Uniek in ieder opzicht! De living is voorzien van een prachtige PVC-vloer. De zij-ramen zorgen voor extra veel lichtinval. De gashaard aan de achterzijde van de kamer creëert sfeer en warmte, maar maakt ook dat u hier een gezellige zithoek kunt plaatsen. Hier kunt u tevens het zonnige en geheel vrij gelegen balkon (ZW) met zonnescherm bereiken. Een plek waar u van de natuur en rust kunt genieten! Zo drinkt u ‘ochtends een kopje koffie terwijl u de vogeltjes hoort fluiten, of geniet u ‘s avonds van het prachtige uitzicht met de ondergaande zon. En dat terwijl niemand u stoort of ziet!
Aan de voorzijde van de living en het appartement treft u de open keuken, voorzien van L-opstelling. Ook aan deze moderne keuken hoeft u werkelijk niets te doen! Naast dat de keuken veel kastruimte heeft, zorgen twee vaste kasten ervoor dat u uw voorraad eenvoudig kwijt kunt. Een aparte deur brengt u naar de hal, waardoor u ook eenvoudig een dichte keuken kunt realiseren. Vanuit de keuken kijkt u eveneens geheel vrij en groen weg. Wat een genot tijdens het koken!
Via zowel een schuifdeur in de woonkamer als via de hal is de eerste royale slaapkamer te bereiken. De “open” verbinding met de woonkamer maakt het mogelijk om de kamer voor verschillende doeleinden te gebruiken. Denk bijvoorbeeld aan een werk-, hobby-, logeer- of zelfs een eetkamer. De lichtinval maakt het een zeer prettige kamer. De tweede slaapkamer is ook royaal te noemen. Deze kamer beschikt over nette vloerbedekking en een grote kastenwand. Er is plek genoeg voor meerdere meubels.
Naast de slaapkamers treft u de zeer luxe en moderne badkamer aan. De badkamer is voorzien van een inloopdouche, toilet, wastafelmeubel, spiegelkast en handdoekenkast. Een tweede toilet is via de hal te bereiken, eveneens als een kast waar u de boiler (Nibe Melite) en wasmachine-/drogeropstelling treft. Ten eerste prettig voor uw gasten en ten tweede ontbreekt het u ook hier weer aan niets.
Was u bang bergruimte te missen? Niet getreurd! Dankzij een royale berging op de begane grond én een aparte garage kunt u niet alleen veel spullen opbergen, maar ook uw fiets of auto overdekt stallen. Ideaal voor wanneer u met de auto weg moet tijdens koude dagen.
Naast dat het appartement zeer courant te noemen is, is de locatie dat eveneens. Het Paleis Soestdijk met het Baarnse bos treft u letterlijk aan de overzijde van de straat. Prachtig voor een wandeling in de natuur. Daarnaast zijn twee treinstations, een busstation, het winkelcentrum van Soestdijk en diverse scholen op 5 minuten fietsen of op nog geen 15 minuten wandelen te bereiken. Kortom, een kans die u niet aan u voorbij kunt laten gaan!

Bijzonderheden:
• Luxe appartement aan de Park Vredehof
o Kleinschalig complex met 12 appartementen
o Gelegen op de derde verdieping
• Ruime woonkamer
o Met prachtig uitzicht op: de tuin met vijver, weilanden en zelfs paleis Soestdijk
o PVC-vloer
o Veel lichtinval
o Gashaard creëert extra sfeer en warmte
• Vrij gelegen en zonnig balkon op het zuidwesten
o Met zonnescherm
• Open keuken met L-opstelling
o Aparte deur naar de hal
o V.v. inbouwapparatuur en veel kastruimte
o Geheel vrij en groen uitzicht
• Eerste royale slaapkamer
o Bereikbaar via de hal of schuifdeur in de woonkamer
o Daardoor te gebruiken voor diverse doeleinden
o Vloerbedekking en inbouwkast
• Tweede royale slaapkamer
o Voerbedekking en grote kastenwand
• Moderne badkamer
o V.v. inloopdouche, toilet, wastafelmeubel, spiegelkast en handdoekenkast
• Separaat tweede toilet vanuit de hal te bereiken
• Kast voor de wasmachine-/drogeropstelling en boiler
• Deuren hebben rolstoel breedte
• Inpandige berging
• Aparte garage
• Courante, koninklijke en groene locatie om de hoek van alle voorzieningen
o Overkant van de straat: paleis Soestdijk en het Baarnse Bos
o Binnen 5 minuten fietsen/15 minuten wandelen: 2 NS-stations, busstation, gezellige winkelcentrum van Soestdijk en diverse scholen
• Het transport zal plaatsvinden bij Bolscher Brug Deijl Notarissen

Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Algemeen

vraagprijs
€ 599.000 kosten koper
Aangeboden sinds
16 februari 2026
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Appartement, bovenwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1963
Specifiek
Toegankelijk voor minder validen, toegankelijk voor ouderen
Ligging
Aan bosrand, in bosrijke omgeving, open ligging, vrij uitzicht

Oppervlakten en inhoud

Wonen
104 m²
Gebouwgebonden Buitenruimte
7 m²
Externe bergruimte
22 m²
Inhoud
343 m³

Indeling

Aantal kamers
3 kamers (2 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Inloopdouche, toilet, wastafel, wastafelmeubel
Aantal woonlagen
1
Voorzieningen
Buitenzonwering, lift, natuurlijke ventilatie, rookkanaal, tv kabel

Energie

Energielabel
D
Isolatie
Dubbel glas
Verwarming
Blokverwarming, gashaard
Warm water
Gasboiler eigendom

Kadastrale gegevens

Perceelnaam
Soest K 176
Perceel
SOE00-K-176
Omvang
Appartementsrecht of complex

Garage

Capaciteit
1 auto
Voorzieningen
Elektra, elektrische deur

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Op eigen terrein, openbaar parkeren
Bekijk alle kenmerken
Park Vredehof 22
Soest
Vraagprijs € 599.000 k.k.