Dit royale en stijlvolle 3-kamerappartement met groot terras bevindt zich in het kleinschalig complex ‘Groot Gaesbeek’. Dit is onderdeel van de in 2007 gebouwde wijk ‘de Koningsvogel’ waarvan het ontwerp gebaseerd is op de bouwstijl van de karakteristieke buitenverblijven uit de 16e eeuw. Het gebouw heeft 24 appartementen en 4 penthouses, gekenmerkt door klassieke stijlkenmerken zoals grote ramen, hoge plafonds en authentieke gevels.
Dit ruim ingedeelde 3-kamerappartement op de begane grond, heeft een oppervlakte van 107 m² en beschikt over een (deels overdekt) terras van ruim 39 m². Het appartement heeft een modern afwerkingsniveau met glad gestuukte muren en plafonds, designradiatoren en een fraaie originele houten vloer. Een eigen parkeerplaats en berging in het souterrain maken dit appartement compleet.
Bij de entree van het appartement komt u in een comfortabele hal (L-vorm) die toegang geeft tot de verschillende vertrekken. Met de entree (stalen deur) naar de royale living ervaart u gelijk de ruimte en het licht dankzij de fraaie raampartijen en hoge openslaande deuren naar het grote terras. Dit zorgt ervoor dat uw buitenruimte ook veel meer een leefruimte is, waar u heerlijk kunt genieten van het buiten zijn en het zicht op de tuin.
De karakteristieke en sfeervolle woonkamer is dermate ruim dat er voldoende mogelijkheden zijn om een zitgedeelte en een eetgedeelte te creëren. Grenzend aan de woonkamer bevindt zich de nette halfopen keuken (L-opstelling). De keuken is voorzien van de benodigde keukenapparatuur (o.a. 6 pits gasfornuis) en heeft bijzonder veel opbergruimte.
Vanuit de hal heeft u ook toegang tot de 2 in grootte variërende slaapkamers (met hoge ramen voorzien van buiten rolluiken). De grootste slaapkamer heeft de beschikking over een moderne walk in closet en vanuit de andere slaapkamer heeft u direct toegang tot het buitenterras.
De nette badkamer (met vloerverwarming) beschikt over een inloopdouche, een ligbad, een designradiator, een wastafelmeubel met brede wastafel en een spiegelkast.
Bij de entree van het appartement bevinden zich het moderne (vrijhangende) toilet met fonteintje. De berging is voorzien van een wasmachine- en droogautomaat aansluiting en biedt alle mogelijkheden voor het opbergen van uw spullen.
Het complex heeft een ondergrondse parkeerkelder met een eigen parkeerplaats, een inpandige berging, en een lift. Een supermarkt en het treinstation Soestdijk bevinden zich om de hoek, met directe verbinding naar Utrecht CS in 25 minuten. Op loopafstand vindt u de winkelstraat en een sport- en zwembadcomplex. Het Baarnse bos en de Soesterduinen zijn op 10-15 minuten fietsafstand.
Kortom; dit is het instapklare appartement voor wie op zoek is naar ruimte in combinatie met stijlvol en sfeervol wonen, centraal gelegen in Soest!
• Royaal 3-kamer appartement in woonwijk Soestdijk
• Kleinschalig appartementencomplex ‘Groot Gaesbeek’;
o Is onderdeel van de in 2007 gebouwde wijk ‘de Koningsvogel’
o Het heeft 24 appartementen en 4 penthouses
o Met klassieke stijlkenmerken als hoge ramen, hoge plafonds en authentieke gevels
• Gelegen op de begane grond
• Bijzonder royaal appartement dankzij 107 m² woonoppervlak
• Duurzame woning; energielabel A
• Woonkamer licht en ruim met grote raampartijen
• Openslaande deuren naar het royale en zonnige terras/balkon (39 m²)
• Halfopen keuken met L-opstelling
• Ruimte voor een eethoek
• Badkamer met ligbad, inloopdouche, wastafelmeubel en designradiator
• 2 in grootte variërende slaapkamers met;
o Hoge ramen voorzien van buiten rolluiken
o 1 slaapkamer met openslaande deuren naar terras/balkon
o 1 slaapkamer met walk in closet
• Eigen parkeerplaats in de parkeergarage onder het complex
• Inpandige berging
• Gelegen op een centrale locatie:
o Dichtbij het NS station met directe verbinding naar Utrecht CS
o Dichtbij winkelstraat Soestdijk
o Naast de supermarkt voor de dagelijkse boodschappen
o Binnen 10 minuten fietsen bereikt u het Baarnse bos
o Soesterduinen binnen 15 minuten fietsen te bereiken
• Actieve VVE aanwezig
• De overdracht dient plaats te vinden bij Jager Bokdam de Visser notarissen in Soest