Op een rustige en kindvriendelijke hofje in woonwijk Soestdijk bieden wij deze ruime hoekwoning met garage aan. De woning is gelegen aan een straatje met uitsluitend bestemmingsverkeer en heeft parkeergelegenheid voor meerdere auto’s op de eigen oprit. Een fijne ligging voor wie op zoek is naar een rustige, groene, kindvriendelijke, maar ook centrale ligging. Daarnaast zorgt de hoekligging van de woning voor extra privacy. Een woning die volop de mogelijkheden biedt om haar te moderniseren, naar eigen smaak in te richten, óf om zelfs een slaap-/werk-/speelkamer op de begane grond te realiseren.
Bij binnenkomst ervaart u direct de praktische indeling. Aan uw linkerhand bevinden zich het separate toilet en de meterkast, en aan uw rechterhand de vaste trap naar boven en de toegang tot de woonkamer. De woonkamer is voorzien van grote raampartijen waardoor er veel natuurlijk licht naar binnen valt. Via de schuifpui staat de woonkamer in directe verbinding met de achtertuin, wat zorgt voor een fijne binnen-buitenbeleving. Aan de voorzijde bevindt zich de half open keuken. Deze is uitgerust met inbouwapparatuur en veel opbergruimte. Vanuit hier heeft u een leuk uitzicht over de voortuin, maar kunt u ook eenvoudig uw spelende kinderen in de gaten houden. Daarnaast is er voldoende ruimte om bijvoorbeeld een schiereiland te realiseren.
Via de vaste trap bereikt u de eerste verdieping waar drie in grootte variërende slaapkamers en de badkamer te vinden zijn. De grootste slaapkamer ligt aan de achterzijde van de woning, evenals een tweede, iets kleinere slaapkamer. Deze laatste kamer is uitstekend geschikt is als kinder- of werkkamer. De derde slaapkamer bevindt zich aan de voorzijde. De badkamer is voorzien van een ruime douche, toilet, wastafel en wasmachineaansluiting. Daarmee voorziet het in alle dagelijkse gemakken. Op de tweede verdieping vindt u nog een vierde slaapkamer. Deze verdieping biedt volop mogelijkheden om extra woonruimte te creëren, bijvoorbeeld door het plaatsen van een dakkapel. Op de overloop zit het stookgedeelte, een wastafel, een extra wasmachineaansluiting.
De woning beschikt over veel bergruimte. Niet alleen op zolder, maar ook de aangebouwde garage biedt mogelijkheden voor het opbergen van spullen. Wat de woning uniek maakt is dat de garage ook omgebouwd kan worden tot een slaap-, werk- of speelkamer en bij de woning getrokken kan worden. Dit biedt zelfs de mogelijkheid om gelijkvloers te wonen. Wat een kans!
De achtertuin bereikt u via de schuifpui en is onderhoudsvriendelijk aangelegd met een gedeelte bestaande uit een terras. U kunt meerdere zithoekjes creëren waardoor u heerlijk achter in de tuin kunt genieten van een kopje koffie of gezellig kunt tafelen met vrienden op het terras.
De Prinsenhof is een rustige en geliefd hofje in Soestdijk. U woont hier om de hoek van alle voorzieningen zoals diverse scholen, de gezellige winkelstraat van Soestdijk, sportfaciliteiten en een bus- en NS treinstation. Ook natuurliefhebbers zitten hier goed: het Baarnse Bos bereikt u in minder dan 10 minuten fietsen. Kortom, een uitstekend gelegen woning voor wie op zoek is naar ruimte en de mogelijkheid om een huis naar eigen wens te maken. Pakt u deze unieke kans?
Bijzonderheden:
• Ruime hoekwoning
o Gelegen aan de Prinsenhof
o Uitsluitend voor bestemmingsverkeer
o Parkeergelegenheid voor meerdere auto’s op eigen oprit
• Woonkamer met schuifpui
o Veel lichtinval
o Fijne binnen-buitenbeleving
• Half open keuken
o Inbouwapparatuur
o Veel bergruimte
• Eerste verdieping met 3 slaapkamers
• Ruime badkamer
o V.v. douche, toilet, wastafel en wasmachineaansluiting
• Tweede verdieping met een 4e slaapkamer
o Meer woonruimte te creëren door plaatsen dakkapel
o Overloop met stookruimte en extra wasmachineaansluiting
• Achtertuin gelegen op het noordwesten
o Gedeeltelijk terras
o Onderhoudsvriendelijk aangelegd
• Verrassend grote aangebouwde garage
o Ideaal als klus- en/of opslagruimte
o Doorbreking te maken naar de woonkamer
• Centrale ligging om de hoek van alle voorzieningen
o Loopafstand: gezellige winkelstraat van Soestdijk met diverse restaurants en winkels, busstation, tennisclub en speeltuin
o Fietsafstand: NS station en het Baarnse Bos
o Uitvalswegen naar de A1, A27 en A28